Archiwum dla Luty 2006

Karta etyki biznesowej Polskiego Stowarzyszenia Przeprowadzkowego

02-24-2006
Tworzy klimat wiarygodności i buduje prestiż rynkowy branży
Wszystkim profesjonalnym uczestnikom branży zależy na dobrej opinii rynku i marce. Wszelkie analizy i opinie dowodzą, że w Polsce stoimy przed okresem wielkiego rozwoju branży przeprowadzkowej. Dlatego wszyscy jej uczestnicy, traktujący ten biznes w kategoriach strategicznych dla swoich firm, powinni zintegrować się i podjąć próbę organizacji branży w taki sposób, aby zapewnić swoim przedsiębiorstwom bezpieczną przyszłość i pewność egzystencji. Aby sprostać temu wyzwaniu Stowarzyszenie opracowało specjalna kartę lojalnościową, w której podjęte zobowiązania przez Członków Stowarzyszenia staną się podstawą budowania przez Stowarzyszenie, prestiżu rynkowego branży.

Poradnik: Przygotowania do przeprowadzki

02-11-2006
W gąszczu ofert serwisu przeprowadzkowego, musimy wyłowić firmy gwarantujące terminowe wykonanie przeprowadzki. Termin, rzecz święta, bez względu na okoliczności, jakie mogą niespodziewanie wypłynąć i teoretycznie utrudnić realizację usługi.

Musimy zdawać sobie sprawę, co oznacza w wymiarze finansowym ponadplanowy przestój firmy, jej oddziałów, zamknięta recepcja, zerwany kontakt z rynkiem. Czy podjęcie takiego ryzyka warta jest niska cena kontraktu? A co z bezpieczeństwem mienia, jakością i dyskrecją? W tej branży wysoko ceni się doświadczenie i referencje z poprzednich usług. Czy wybrana firma przeprowadzkowa dysponuje odpowiednim potencjałem technicznym zapewniającym realizację usługi w wymaganym przez kontrakt terminie? Czy zdobyte doświadczenie upoważnia ją do składania ofert na logistycznie skomplikowane usługi i na wymaganą skalę kontraktu? Dzisiaj, na rynku nie ma miejsca dla dyletantów. Współczesny rynek to przestrzeń zarezerwowana wyłącznie dla profesjonalistów. Warto przed podjęciem decyzji o wyborze firmy przeprowadzkowej, zastanowić się dłużej, aby poznać prawdziwy smak „satysfakcji gwarantowanej”.

Więcej informacji w zakładce „Poradnik przeprowadzkowy
Projekt i wykonanie: www.mediacut.pl wholesale nfl jerseys
uggs outlet cheap uggs cheap jerseys