Planowanie przeprowadzki

01-14-2007 przez PSP Zostaw odpowiedź »
PRAKTYCZNY DIAGRAM PRZEPROWADZKOWY
Wydrukuj i sprawdź czy dobrze zaplanowałeś
Rodzaj usługi Terminy Materiały przeprowadzkowe Niezbędne uzgodnienia
Usługa kompleksowa typu „door-to-door”
Pełen serwis przeprowadzkowy z pakowaniem , transportem i rozładunkiem. Cenę usługi ustalasz z konsultantem firmy, który odwiedzi Ciebie i dokona wyceny wszystkich prac i zapotrzebowania usługi, wielkość ekipy, ilość specjalnych kartonów, rodzaj taboru etc.
Wybierz firmę na 6 tygodni przed planowanym terminem przeprowadzki.Potwierdź termin realizacji na 14 dni przed uzgodnionym terminem. Wszystko masz zapewnione przez firmę. Staraj się jak najmniej przeszkadzać umówionej ekipie podczas ich pracy. O wszystkim rozmawiaj bezpośrednio z brygadzistą. Zawarcie umowy.
Ustalenie terminu przeprowadzki.
Wskaż towary wymagające szczególnej troski.
Usługa firmowa typu „transport z wniesieniem”
Pakowanie i rozpakowanie pozostaje w naszej gestii. Cenę ustalasz z konsultantem firmy. Firma dostarczy nam kartony, które sami pakujemy. Pracownicy znoszą kartony i meble, zawożą na miejsce, po czym je wnoszą. Rozpakowujemy się już sami.
Nie zostawiaj pakowania na ostatnią chwilę.Umów termin przeprowadzki co najmniej 6 tygodni przed terminem. Wszystkie materiały niezbędne do zapakowania masz zapewnione przez firmę.
Zacznij pakowania z dużym wyprzedzeniem, aby nie zmieniać ustalonego terminu przeprowadzki (najlepiej na tydzień przed rozpoczęciem usługi).
Oznacz kartony zawierające towary wymagające szczególnej troski.Oznakowanie zawartości kartonów.Zadbaj o właściwe, bezpieczne zapakowanie swojego dobytku, ekipa nie poniesie odpowiedzialności za niewłaściwe zapakowanie
Samodzielna organizacja przeprowadzkiWszystkie ustalenia należą do Ciebie, brygada transportowa, właściwy samochód oraz wiele innych spraw drobnych ale istotnych dla zapewnienia odpowiedniego rytmu przeprowadzki Ustal wszystkie terminowe elementy przeprowadzki.Ogranicz do minimum możliwość pojawienia się przeszkód. Zapewnij procesowi właściwy tok unikniesz stresów. Zakup odpowiednią ilość materiałów przeprowadzkowych. Kartony różnych rozmiarów   Wybór odpowiedniego samochodu.Transport ekipy przeprowadzkowej. Nadzór nad mieniem podczas przeprowadzki. Kolejność załadunki i rozładunku. Towary wymagające szczególnej troski. Oznakowanie zawartości kartonów. Zabezpieczenie ładunku podczas transportu, wszystkie drzwiczki i szuflady muszą być zamknięte. Pamiętaj o antykach, lustrach i obrazach, zapewnij im odpowiednie opakowanie.
Worki i rękawy foliowe  
Folia pęcherzykowa  
Koce filcowe lub bawełniane  
Taśma klejąca, papier pakowy  
Klocki i płyty styropianowe  
Etykiety do znakowania kartonów X X
Pasy do przenoszenia mebli X X
Sznurki do wiązania kartonów  
Plan rozlokowania w nowej lokalizacji  
Plandeki do pakowania dywanów  
Filcowe suwadła pod meble  
Pamiętaj o podaniu zmiany adresu pocztowego instytucjom, od których będziesz oczekiwał korespondencji, prenumeraty, operatora telefonii GSM. Do znajomych wyślij wiadomość o zmianie adresu, opłać zaległe rachunki za lokal, odnieś pożyczone kasety video, dvd, itd. zaplanuj całą przeprowadzkę z domownikami, ustalcie zadania dla każdego.
Reklama
Projekt i wykonanie: www.mediacut.pl wholesale nfl jerseys
uggs outlet cheap uggs cheap jerseys